مسبی

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

 

 

گروهها:

- زیرمجموعه ها

- مسابقات

- تبلیغات

- امکانات جدید مسبی

- مباحث متفرقه

- رتبه بازاریابها

- ارسال پیام گروهی توسط بازاریاب

- افزایش موجودی بازاریاب

- بازاریابی برای محصولات دانلودی

- پیشنهاد

- جذب مشتری!!

- چگونگی گذاشتن لینک در وبلاگ

- حقوق و مزایای کار بازاریابها

- نظر در مورد حقوق ثابت بازاریاب ها

- تیم ارزیابی قیمتها و پورسانتها

- حقوق ثابت برای بازاریابها

- هدیه های مسبی به بازاریابها

- پارک دامین

- الگوریتم جدید گوگل

- افزایش فروش

- کانون تبادل کلیک بازار یابان

- حساب فعال طلایی

- سایت شخصی برای بازاریاب ها

- گزارش مشکل

- شکایت

- زیرمجموعه

- ایستگاه آگهی

- کیفیت کار درمسبی

- جلوگیری از هك شدن پنل کاربری

- ثبت سفارشات سرکاری و مزاحم

- گزارش هر گونه تخلف

- غیر فعال شدن محصولات

- بررسی کالاها و فروشندگان

- سرعت مسبی چگونه است؟

- روشهای کسب درآمد در مسبی

- مشاوره برای خرید پورتال مسبی

- ایمیل مارکتینگ

- معرفی فروشندگان معتبر

- تبلیغات خارج از اینترنت

- تالار گفتمان مسبی

- کد های جادویی پویا شد.

- تغییر قیمت و پورسانت محصولات

- کسب درآمد از طریق وبلاگ

- تاثیر تخفیف بر روی پورسانت

- طریقه ارتباط بازاریاب با فروشنده

- راه اندازی پرداخت آنلاین در مسبی

- ایجاد بخش کدهای اختصاصی

راه اندازي پورتال مسبي براي کسب و کار اينترنتي ...

تالار گفتمان مسبی، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

تعداد متنها: 1662

محمد حسن قهرمانی  (11:31   1390/7/14)

لطفا به سفارش 32280 رسیدگی کنید ... من با مشتری تماس گرفتم گفتند این محصول را می خواهند ولی کسی با ایشان تماس نگرفته ... منتظرند!!!

کد: 4982مدیر سایت  (19:04   1390/7/12)

سلام به همه بازاریابها
آقای علیرضا رزاقی بنرهای زیبایی برای 26 محصول سایت طراحی کردند که از ایشان تشکر می کنم و بابت این زحمت ایشان مبلغی به حسابشان افزوده شد. البته در بنرهای آقای رزاقی بیشتر از یک مدل متحرک سازی استفاده شده است که امیدوارم در بنرهای بعد بنرها متنوع تر و روش متحرک سازی آنها متفاوت باشد. از دیگر دوستان هم تقاضا می شود مشارکت کنند تا بنرهای محصولات سایت کامل شود و همه بازاریابهای عزیز بتوانند بهره مند شوند.
برای دریافت کدبنر هر محصول ابتدا به بخش لینکهای بازاریابی مراجعه کنید و سپس محصول مورد نظر را یافته و روی لینک کد بنر مقابل آن محصول کلیک کنید.
یادآوری می کنم لینک محصولات پیشنهادی مدیر را در بخش لینکهای بازاریابی ایجاد کرده ام. می توانید استفاده بفرمایید.
موفق باشید.

کد: 4964فرشته خوشبختی  (16:43   1390/7/12)

سلام. آیا ایمیل ثبت سفارش برای شما میاد؟

کد: 4963مدیر سایت  (09:19   1390/7/9)

سلام
بازاریابهای عزیز می توانند به بخش لینکهای بازاریابی مراجعه کنند و روی لینک محصولات پیشنهادی مدیر کلیک کنند.
ضمنا من منتظر طراحی بنرهای زیبای شما هستم.
موفق باشید.

کد: 4952مدیر سایت  (19:52   1390/7/8)

سلام به همه بازاریابهای عزیز
ممنونم از آقای محسن نجفی. ایده بسیار خوبی است. هر کدام از بازاریابهای عزیز که توانایی طراحی بنر دارد برای هر کدام از محصولاتی که دوست دارد یک یا دو یا سه بنر در هر اندازه ای که دوست دارد طراحی کند و معرفی کند. من هم بررسی می کنم و در صورت تایید، آن را در بخش لینکهای بازاریابی شما قرار می دهم. فورمت بنر gif باشد و حجم آن کمتر از 40 کیلوبایت باشد و حتما نام آن دقیقا کد محصول باشد. مثلا اگر نام بنری 1203.gif بود یعنی مربوط به محصول 1203 می باشد. یا نام 1203_2.gif باز هم مربوط به محصول 1203 می باشد و ...
با این ایده و با مشارکت شما بازاریابهای عزیز مطمئن هستم که بزودی همه محصولات مسبی بنرهایی زیبا خواهند داشت که همه از آنها بهره مند خواهند شد. همه کسانی را که توانایی در طراحی بنرهای متحرک دارند دعوت به همکاری می کنم. سعی می کنم به فعال ترین ها در این زمینه جوایزی تقدیم کنم.
به نظر من بهتر است همه بنرهای طراحی شده خود را در یک فایل زیپ به ایمیل من بفرستید تا آنها را در بخش لینکهای بازاریابی شما قرار دهم.

کد: 4951محسن نجفی  (16:51   1390/7/8)

سلام
تعدادی از دوستان گله داشتند که محصولات بنر ندارند . من در حال تکمیل مهارتم در طراحی بنر هستم بنابراین سعی می کنم هر چند وقت تعدادی بنر رایگان در حد متوسط برای همکاران طراحی کنم .
اولین بنر ، بنر ساعت استورم با سه حجم متفاوت :
http://up1.iranblog.com/images/9ubq41jkx086zzytjyv.gif
***********************
http://up1.iranblog.com/images/typz0nqpjoz10buxzzwu.gif
*********************
http://up1.iranblog.com/images/dn2zqptt6nd5jrfltys.gif

کد: 4950مدیر سایت  (16:21   1390/7/7)

سلام به همه بازاریابهای گرامی
پیگیرترین و متعهد ترین فروشنده های اخیر مسبی را خدمت شما معرفی می کنم.
sami_286
hyradco
aras2shop
hmdfar
sabafilm
nano1234
منظور من از پیگیرترین و متعهدترین، فروشندهایی است که همه روزه به پنل خود وارد می شوند و سفارشات خود را بررسی می کنند و یادداشتهای دقیق برای آن سفارشات ثبت می کنند. نام و مشخصات آن فروشنده ها واقعی است و قصد دارند به صورت سالم به فعالیت خود در مسبی ادامه دهند. البته مابقی فروشنده ها هم فعال هستند اما من وظیفه خود دانستم بهترین فروشنده های اخیر مسبی را به شما عزیزان معرفی کنم تا بتوانید در انتخاب محصول راحت تر باشید. ممکن است در آینده فروشنده های دیگری نیز بهتر از مابقی فروشنده ها فعالیت کنند.
اگر تمایل دارید من لیست محصولات فروشنده های برتر را خدمت شما معرفی کنم.

کد: 4944مدیر سایت  (11:55   1390/7/6)

سلام
اگر شما بازاریابهای متعهد و صادق شروع کنید به اطلاع رسانی فکر کنم بهتر است تا اینکه من بخواهم این کار را انجام دهم زیرا هر جا اطلاع رسانی کردم برداشت بد کردند و فکر کردند دارم بازار دیگران را خراب می کنم.
بهترین راه برای اینکه افراد متخلف و جعلی نتوانند به فعالیت خود ادامه دهند این است که بازاریابهای متعهد و کوشا آن افراد را رها کنند و به دیگران هم اطلاع رسانی کنند.
چیزی که مسلم است این است که متاسفانه الان افرادی ناشناس و با مشخصات جعلی و ساختگی دارند محصولات زناشویی می فروشند و این خیلی خطرناک است و ممکن است عواقب آن گریبانگیر خیلی ها شود.
چنین محصولات حساسی که با جان مردم سروکار دارد بهتر است فقط در داروخانه ها و یا اماکن مجاز فروخته شود تا قابل پیگیری باشد.
از کجا معلوم که فردا خبر دستگیری یک فروشنده دیگر اعلام نشود.
من خودم شخصا به تمام مشتریان پورتال مسبی چندین بار ایمیل فرستادم و تاکید کرده ام که محصولات غیر مجاز را بردارند حتی در صفحه اصلی مسبی هشدار 2 را درج کرده ام. لطفا مطالعه کنید.
لطفا همکاری کنید و اطلاع رسانی نمایید. انشالله در آینده مسبی را متحول خواهم کرد و شما نیز از جایگاه ارزشمندی در مسبی برخوردار خواهید شد.

کد: 4936مدیر سایت  (08:27   1390/7/6)

سلام به همه دوستان
اگر شما نیز هر گونه محصول غیر مجاز، اعم از قرصهای دارویی، کالاهای آرایشی یا بهداشتی یا جنسی و زناشویی و غیره در سایت خود یا سایتهای دیگران تبلیغ کرده اید فورا آنها را بردارید زیرا فروش اینگونه محصولات از طریق اینترنت غیر مجاز است و با عاملان آنها برخورد می کنند.

کد: 4931مدیر سایت  (08:26   1390/7/6)

سلام به همه دوستان
اگر شما نیز هر گونه محصول غیر مجاز، اعم از آرایشی بهداشتی یا جنسی و غیره در سایت خود یا سایتهای دیگران تبلیغ کرده اید فورا آنها را بردارید زیرا فروش اینگونه محصولات از طریق اینترنت غیر مجاز است و با عاملان آنها برخورد می کنند.

کد: 4930مجتبی کاشی  (01:09   1390/7/6)

سلام
آقای احمدی در ایمیل براتون پیغام دادم که در تاریخ 11 شهریور یک ساعت پلیس سفارش داشتم که پس از مدتی حذف شده ، و شما جواب دادید که ممکنه به علت آپدیت سایت بوده و وقتی ایمیل ثبت سفارش رو براتون فرستادم با تعجب پاسخ دادید که اتفاقا به همین کد سفارش هم سفارش دیگری ثبت شده بوده ! حال میخوام بپرسم که آیا برای سفارشی که در تاریخ 13 شهریور ثبت شده بوده و مطمئنم که حداقل تا 18 شهریور در پنلم بود و بدون گذاشتن متنی اون نیز حذف شده همین مسئله قبل رخ داده ؟ این سفارش هم نوع دیگری از ساعت یعنی جی شاک بود . کد سفارش هم 31949 میباشد . علت رو لطفا بررسی و پاسخ بنده را بدید . با تشکر

کد: 4929حسین فرهادپور  (16:13   1390/7/5)

اکثر اینگونه محصولات ممنوعه فقط جنبه تجاری دارد که توسط یک عده ای با قیمت گزاف فروخته میشود تا درآمدی کسب کنند. بنابراین تمام قرص‌ها، پودرهای افزایش قد، صندل‌ها، دمپایی‌ها، کفش‌ها و هر روش دیگری که ادعا می‌شود سبب افزایش قد و یا ناحیه ای از عضو می‌شود کاملا بی‌اساس و بی‌پایه است.

کد: 4926فرشته خوشبختی  (15:10   1390/7/5)

سلام. به نظر من ممكنه تمام محصولات تقلبی نباشند ولی جون امكان جداسازی وجود نداره و نظارتی نمی تونن روش داشته باشند تر و خشك با هم می سوزند و همه را ممنوع می كنند. شما ببینید همین كلمه اسپری شامل چه محصولاتی می شه: از اسپری آتش خاموش كن بگیر و برو تا اسپری زیر بغل و اسپری های جنسی و تاخیری و محرك های عطری. لابد روی بسته ی ارسالی هم می نویسند اسپری كه كسی نفهمد درون آن چیست! قرص ها كه وضع به مراتب بدتری دارند. هر محصولی ممكنه عوارض داشته باشه و اگه تقلبی باشه مشكل ایجاد كنه. حتی اگه یك بارفیكس هم بخری و از استحكام لازم برخوردار نباشه ممكنه بیفته و به نقص عضو بچه مون منجر بشه. یك كرم را از داروخانه هم اگر بخریم ممكن هست الرژی داشته باشیم و دكتر می گه اول تست كنید بعد استفاده كنید اما اینجا مردم بدون در نظر گرفتن شرایط می خرند و استفاده می كنند و انتظار دارند معجزه ای رخ بده و مثلا عضوی از بدنشون بزرگ یا كوچك بشه یا ناگهان چاق یا لاغر بشوند! پس این محصولات اگر اصلی هم باشند باز هم ممكن هست مشكل ساز بشوند.

کد: 4925محسن سلمانی قهیازی  (11:43   1390/7/5)

سلام...
پس یعنی تو تمام این مدت ما داشتیم همچین کاری میکردیم و اینکه این محصولات تقلبی اند...؟!!
اگه اینجوریه ...به نظر من اگر تمرکز رو برای فروش روی محصولاتی که هم تبلیغات ماهواره ای دارن و هم جذاب هستند گذاشته بشه بهتره ...مثل همین لیزر های سبرز یا مثالا ساعتهای ال ای دی و.... كه تو همه سایتها هست....یا در كل محصولاتی كه جدیدن و هنوز براشون دست زیاد نشده............
ما هم بریم برداریم تبلیغاتشو تا شر نشده.............

کد: 4924مدیر سایت  (08:14   1390/7/5)

سلام به همه
آقای سلمانی ما نباید به هر قیمتی کسب درآمد کنیم. من از اول هم با قرص و اینجور محصولات مشکوک مخالف بودم.
به عنوان مثال اعتراض یک نفر که نمی دونم از کجا قرص تهیه کرده و حالا معترض مسبی شده و فکر می کنه ما فروشنده ایم را در زیر بخوانید:
سلام ببینید من دوستم از این قرص شما خریداری کرده و خودمم دوست داشتم استفاده کنم ولی وقتی دیدم که جوان مردم را بدبخت کردید و فلج شد و یک پاش از پای دیگش بلندتر شد میخاستم بپرسم چرا اینکارو میکنید چرا پول میگیرید و این قرص های الکی به خورد مردم میدید.خدارو خوشش نمیاد. چی فکر کردید یعنی اینقدر مردمو اسکل فرض کردید که حاضرید جوون مردم فلج بشه ولی خودتون تو پول بغلتید؟ جواب منو بدید چرا این قرص دوست منو فلج کرده. من با دوستم تا هفته آینده میایم دادگستری تهران و از طریق اونجا هم پول قرص رو ازتون بگیریم و هم خرج عملشو بدید... بای

کد: 4915محمدعلی سیفائی  (20:08   1390/7/4)

جناب آقای احمدی سلام
متاسفانه همه محصولات ارائه شده در سایت فاقد كد بنر میباشد . لطفا در جهت رفع این نقیسه تلاش كنید تا شاهد افزایش فروش باشیم. در ضمن سرعت سایت در حال حاضر خوبه

کد: 4908حسین فرهادپور  (19:05   1390/7/4)

سرعت باز شدن صفحات سایت خیلی خوب شده. جهت اطلاع قرص افزایش قد نچرال ولت جز محصولات مورد دار پزشکی محسوب میشه. فروشنده ای حتی بخواد یک محصول ساخت ایران و با مجوز بهداشت مثلا یک شامپو رو در اینترنت بفروشه مقامات بالا دلشون بخواد میتونن گیر بدن. بهانه خوبی هم دارن میگن داروخونه مجوز فروش داره شما مجوز فروش این محصول رو دارین؟ به این راحتی طرف رو جریمه و دادگاهی میکنن.

کد: 4907محسن سلمانی قهیازی  (17:35   1390/7/4)

سلام....
اقای احمدی یعنی دیگه قرص های افزایش قد ودیگر محصولات رو نمیشه بازار یابی کردو فروخت؟؟

کد: 4902فرشته خوشبختی  (10:06   1390/7/4)

سلام. برای من سرعت بالا رفته و خوب شده است. با تشكر و امید این كه تعداد سفارش ها هم با سرعت سایت بالا برود و اینطور نماند

کد: 4901مدیر سایت  (09:40   1390/7/4)

سلام به همه بازاریابهای عزیز
آیا از سرعت باز شدن صفحات مسبی راضی هستید؟

کد: 4900ثبت متن در تالار گفتگو

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

83